Осередки Спілки християнських письменників України

Спілка християнських письменників України (СХПУ) є Всеукраїнською громадською організацією, яка об’єднує навколо себе християнських письменників: прозаїків, поетів, публіцистів з усіх куточків України.

СХПУ здійснює свою діяльність через обласні осередки, котрі на сьогодні існують у 14 областях України: Київській, Львівській, Херсонській, Донецькій, Волинській, Одеській, Харківській, Чернігівській, Тернопільській, Сумській, Вінницькій, Дніпропетровській, Луганській, АР Крим, а також у містах Києві та Севастополі.

Найбільшими на сьогодні є Київський, Дніпропетровський та Одеський осередки, на базі яких СХПУ неодноразово проводила літературні фестивалі: Всеукраїнські міжконфесійні фестивалі християнської поезії, Всеукраїнський фестиваль малої прози, Всеукраїнський фестиваль публіцистики.

З метою популяризації літератури вітчизняних авторів обласними осередками проводяться літературно-поетичні вечори, концерти, присвячені визначним та святковим датам у нашій країні. Членами обласних осередків також проводяться уроки моральності в загальноосвітніх навчальних закладах.

Переглянути сторінку Волинського осередку СХПУ

Дивитись список Голів обласних осередків

map oseredki

shpu facebook

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.