Наталія Григор'єва

grigorevaНаталія Григор'єва — член Спілки християнських письменників України. Образна, не схожа на інших манера письма, високохудожня мова письменниці утримує увагу читача до останньої крапки, після якої сподіваєшся ще раз зануритися в символічний світ автора. Наталія Григор'єва — редактор духовно-просвітницького інтернет-видання “Ехо Єрусалиму” та збірки філософської лірики “Одкровення” (Росія). Вона не раз ставала призером та переможцем літературних конкурсів та фестивалів. Прозова творчість різноманітна — у доробку письменниці п'єси, оповідання, детективні історії і т.п. А ще один унікальний жанр, який вона вправно опанувала, п'ятдесятип'ятислівник — прозова мініатюра, що складається не більше й не менше як з 55 слів.

Читати далі...

Тетяна Старосвітська

starosvitskayaТетяна Іванівна Старосвітська (13 червня 1962 р.) - письменниця, філолог, публіцист, член Спілки християнських письменників України Дніпропетровського осередку. Народилася в мальовничому селі Довжик Зіньківського району, що на Полтавщині. Певно, саме тому дуже палко описує авторка життя-буття села, його "тихі" історії, приховані за покуйовдженими тинами та білими стінами. Письменництвом займається порівняно недавно, але в обласних і всеукраїнських конкурсах малої прози та публіцистики здобуває перемогу за перемогою. Щире серце письменниці бачить, чує навколишній світ і ділиться цим із читачем, захоплюючи своїм художнім відображенням. Небайдужа громадянська позиція, висока літературна і художня майстерність – риси, притаманні її творчості. 
 
 

Читати далі...

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.