Оголошені переможці Всеукраїнського християнського літературного конкурсу "COVID – наше все"!

25 жовтня 2021 року у Києві пройшов фінальний тур Всеукраїнського християнського літературного конкурсу "COVID – наше все"!

У фіналі взяли участь 11 християнських письменників та поетів з Києва, Київської, Львівської, Івано-Франківської, Запорізької областей та США у номінаціях християнська поезія та мала проза.

Відкрив фінал конкурсу Голова Спілки християнських письменників України Костянтин Шаповалов. В своєму виступі він зазначив, що сьогодні в світі не існує єдиного погляду на проблему COVID і що це - не тільки медична проблема, але й частина світової політики. «Назва конкурсу натякає на елементи гумору та сарказму, підштовхує до творчого погляду на тему, яка стала злободенною. Було цікаво дізнатися, яке християни мають бачення відносно цієї проблеми», - ділився Голова СХПУ з присутніми.

IMG 0278

В очікуванні рішення журі, в складі якого були члени Ради СХПУ, літератори ділилися своїм баченням ситуації, тим, як в поточних умовах живуть їх общини та з якими надбаннями та успіхами вони завершують 2021 рік.

Після жвавого обговорення представлених на фінал конкурсу творів, журі конкурсу визначило наступних лауреатів та переможців.

У номінації «Християнська поезія» ними стали:

Лауреати конкурсу:

Марія Звіришин, м. Стрий
Надія Бойко, м. Київ

Переможець: Галина Курбатова, м. Київ.

У номінації «Мала проза»:

Лауреати конкурсу:

Мирослав Данилевська-Мелян, м. Львів,
Тамара Листовнича, м.Київ,

Переможець: Володимир Слонопас, США.

За оригінальну подачу матеріалу диплом отримав Дмитро Шаповалов.

Вручення дипломів та призів відбулося урочисто, а по завершенні офіційної частини, християнські поети та письменники продовжили спілкування за традиційним чаюванням.

Щиро вітаємо всіх переможців та лауреатів конкурсу та бажаємо їм та всім спілчанам подальших творчих успіхів та духовного зростання!

Твори лауреатів та переможців будуть опубліковані незабаром. Слідкуйте за нашими публікаціями!

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.