Виставка картин "Кримська сюїта" у Кропивницькому

9 червня 2020 року у Кіровоградському обласному художньому музеї в рамках проекту «Кримська сюїта» відбулася 5-та виставка художніх робіт художників Костянтина та Світлани Шаповалових.

Під час проведення творчої зустрічі з авторами виставки заступник директора музею Осіпова Ганна Володимирівна у своєму привітальному слові зазначила, що кримська тематика та питання долі кримського населення є важливим та актуальним для них. Тому вони з радістю відгукнулися на пропозицію проведення даної виставки у стінах музею.

У музеї виставка «Кримська сюїта» експонувалась більше 2 місяців. На ній було представлено 47 робіт авторів із різноманітними видами Криму, написаними у 2018-2020 роках.

IMG 8051

Фахівці та відвідувачі виставки зазначали, що полотна, які представлені в експозиції, вражають своєю яскравістю кольорів та світлом, яке вони випромінюють.

До фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею було передано 3 роботи: «Море після дощу» (2009), «Стара Керч» (2019) Костянтина Шаповалова , та «Ластівчине гніздо» Світлани Шаповалової.

Автори виставки зазначили, що концепція світлого мистецтва є основою їх творчості і не лише в живописі, а й в літературі та кіномистецтві, яке також є частиною громадської діяльності Костянтина та Світлани Шаповалових. На їхню думку, мистецтво повинно допомагати людині ставати кращою.

Експозиція картин «Кримська сюїта» продовжуватиме свою подорож. З 25 червня вона розгорнеться у Хмельницькому обласному художньому музеї.

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.