Мистецтво, яке допомагає

Увага! Відбулась зміна дати та місця проведення!

29 червня в галереї АртБратислава (кінотеатр Братислава, вул. Олександра Архипенко, 5) відбудеться благодійний аукціон колекційного та сучасного живопису «Київський арт-вернісаж», спрямований на підтримку сиріт і вдів загиблих воїнів АТО.

Традиційно, на продаж будуть виставлені картини художників періоду соц-арт, імена яких входять до скарбниці українського живопису. Серед них Федір Захаров, Тетяна Яблонська, Петро Столяренко, Віктор Шаталін, Сергій Шишко, Анатолій Пламеницький та інші.

Будуть також представлені роботи і сучасних митців – Костянтина та Світлани Шаповалових, Любомира Мартинюка та Богдана Макаренка.

Ознайомитися з лотами торгів, яких цьогоріч буде 78, бажаючі зможуть звернувшись за нижче вказаними телефонами для придбання каталогу. Продаж деяких картин стартуватиме від 1 гривні! Організатори, таким чином, прагнуть надати можливість якомога більшій кількості людей, не тільки колекціонерам, але й пересічним українцям долучитися до доброї справи.

Можлива дистанційна участь в аукціоні за телефонами: 097-120-51-13 та 050-418-51-05.

Початок аукціону: 29 червня о 17.00.

Адреса: галерея АртБратислава, вул. Олександра Архипенко, 5, метро "Оболонь".

Нагадаємо, що аукціон колекційного живопису «Київський арт-вернісаж» проходить з 2016 року за ініціативи та підтримки Комітету з питань культури, моралі та духовності Громадської Ради при Міністерстві оборони України та ВГО «Спілка християнських письменників України».

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.