Світле кіно продовжує подорож бібліотеками міста…

Ось уже п'ять років як діє загальноміський проект «Світле кіно мандрує бібліотеками», який було започатковано за ініціативи Комітету з питань культури Громадської ради при Київській міській державній адміністрації, який очолює член ради СХПУ Лариса Котлякова, та за підтримки Департаменту культури.

02

В рамках цього проекту фільми кінофестивалю «Світло» переглянули тисячі киян різного віку, бо всі вони торкаються життєво важливих та близьких кожному, тем. Теплі відгуки глядачів свідчать про велике естетичне та просвітницьке значення саме такого кінопродукту.

В рамках проекту показ найкращих фільмів V Міжнародного кінофестивалю «Світло» пройшов 17 жовтня у дитячий бібліотеці «Веселка», а 18 та 22 жовтня у бібліотеці ім.Павла Усенка.

03

Глядачами фільмів стали діти. Показ розпочався з мультфільму «Як розвеселити самотність» про веселу конячку, яка довела до сміху і радощів сумну самотність. Демонструвались мультиплікаційні та ігрові короткометражні фільми. Діти з цікавістю їх дивились та жваво обговорювали вчинки героїв.

01

 

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.