У Києві стартував проект «Світле кіно мандрує бібліотеками»

svitle-v-bibl17 березня 2016 р. у Києві відбулося відкриття проекту «Світле кіно мандрує бібліотеками», що передбачає популяризацію світлого кіно, де немає місця насильству та аморальності. Захід пройшов у Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки за ініціативи Спілки християнських письменників України, Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження культурної спадщини Громадської ради при КМДА (Комітет) та за підтримки Департаменту культури КМДА. На відкритті зібралися представники районних бібліотек міста Києва і зацікавлені глядачі.

Розпочався захід виступом відомої скрипальки Мирослави Которович та Заслуженого артиста України, баяніста Ігоря Саєнка. Заступник директора кінофестивалю «Світло», режисер Світлана Тимошенко та заступник директора Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки Ольга Романюк представили проект присутнім та розповіли про його мету. Зі вступним словом виступила також Голова Комітету Лариса Котлякова: «Сьогодні, як ніколи, Україна переживає досить скрутні часи. Тому на сучасному етапі дуже важливим є підняття рівня справжньої елітарної культури, моралі, духовності. Тільки йдучи таким шляхом, можна досягнути зміни світогляду, ціннісних орієнтирів, подолання корупції, поступового економічного та соціального піднесення нашої країни».

Програма показів включала перегляд фільмів-переможців та призерів кінофестивалю «Світло», серед яких: «Тримай удар» режисера Анни Дем'яненко, «Lila» Карлоса Ласкано, анімації «Про жадібність деякої пташки» режисера Лізи Безручко та «Inside» Олени Потьомкіної, документальний фільм «Всупереч. На два фронти» режисера Ірини Мороз.

Домінуючою тематикою стрічок є любов, стосунки, краса у всіх її проявах, дитячі та дорослі мрії, активна громадянська позиція.

Працівники бібліотек та всі присутні дякували організаторам за можливість долучитися до світлого кіно, що викликало у них найтепліші емоції. «Наразі країні не вистачає позитиву. Дуже хочеться світла, промінчиків життя. Хочеться повертатися до доброго, до загальнолюдських цінностей»,- говорить завідувач бібліотеки ім. В. Маяковського Світлана Коробкова.

Підводячи підсумки, Ольга Романюк зазначила: «Переглянуті фільми дійсно несуть добро і розфарбовують життя у теплі кольори. Просвітницька місія бібліотек перекликається з місією кінофестивалю».

Загальноміський проект «Світле кіно мандрує бібліотеками» розпочинає цикл показів у більшості районів міста Києва.

Прес-служба
Спілки християнських письменників України

IMG 7568

IMG 7576

Ірина Косар та Ольга Романюк

 

IMG 7578

Директор публичної біблиотеки ім. Л. Українки Ковальчук Людмила

 

IMG 7583

IMG 7600

Заступник директора Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки Ольга Романюк

 

IMG 7607

IMG 7615

Мирослава Которович та Заслужений артист України, баяніст Ігор Саєнко

 

IMG 7626

Мирослава Которович

 

IMG 7638

IMG 7646

Заступник директора кінофестивалю «Світло», режисер Світлана Тимошенко

 

IMG 7653

Голова Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження культурної спадщини Громадської ради при КМДА Лариса Котлякова

 

IMG 7665

Представник Департаменту культури КМДА Косар Ірина 

 

IMG 7673

IMG 7676

Завідувач бібліотеки ім. В. Маяковського Світлана Коробкова

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.