Вийшла нова збірка поезії та графіки “Пером та серцем” Якова Бузинного

bool bozinii shop 

«Пером та серцем», - так називається тільки-но «народжена» збірка віршів та графіки Якова Васильовича Бузинного, письменника, поета, художника, композитора. З-під його пера вийшло вже сім ілюстрованих томів поезії та прози, кожен з яких - безперечно подія у письменницькому світі.

Творчість автора широко розповсюджується і має попит не тільки в Україні, а й далеко за її межами, як, наприклад, у США.

Чим особливо цікава збірка «Пером та серцем»? Високопрофесійна графіка та чуттєві вірші, поєднані однією лінією – життям, діяннями Ісуса Христа та Його церкви на землі. На сторінках книги можна побачити стародавні міста, якими проходив Ісус Христос, історії з Біблії, що оживають у графіці, сучасний Ізраїль, церкви по всьому світі, ліричні сюжети. Два види мистецтва у руках автора доповнюють один одного і створюють єдине ціле.

Про нову збірку Якова Бузинного «Пером та серцем» вже встигли висловитися відомі діячі мистецтва:

«Вся графіка пронизана повітрям та об'ємною перспективою, що вказує на великий професіоналізм. І як основне достоїнство Якова Бузинного – теплота душі», - Олександр Димшиць, художник, академік, член академії будівництва України.

 «Християнська ліра Якова Бузинного звучить впевнено. На віки», - Ніна Волкова, художник, дипломант проекту «Золотий фонд нації».

 Яків Васильович Бузинний – член Спілки християнських письменників України, доктор богослов’я, засновник фонду спасіння дітей від Чорнобильської трагедії «Надія», нагороджений орденом «За досягнення у служінні», відзнакою «Заслужений діяч літератури України».

Для замовлення звертайтесь за тел.: +38 (050) 310 82 07.

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.