Спілка християнських письменників України, вбачаючи розповсюдження негативних явищ, що несуть загрозу традиційним сімейним цінностям та агресивні дії секс-меншин у напрямку узаконення так званого «анти-дискримінаційного» законодавства та пропаганди гомосексуалізму, а також нав’язування гендерної політики, та інших негативних явищ, що суперечать нормам християнської моралі, ініціювала та провела круглий стіл для обговорення цих питань із залученням широкої громадськості.
20 грудня 2013 року в Києві відбулася знакова для України подія: відомі громадські, культурні, релігійні діячі, журналісти, науковці, члени громадських організацій, представники державних інституцій зібралися на Всеукраїнський круглий стіл «Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні». До порядку денного увійшли такі питання:
- розповсюдження в Україні та агресивний прояв негативних анти сімейних явищ: гомосексуалізм і т.п.;
- небезпека ювенальної юстиції;
- телебачення - засіб пропагування як сімейних цінностей, моралі, так і аморального, деструктивного виховання.
Проблема нівелювання сімейних цінностей та розладу моралі в Україні викликала потребу зібрати тих, хто є авторитетом у громадянському суспільстві, серед яких: Батьківський комітет України, Інститут родини та подружнього життя, “Федерація жінок за мир у всьому світі”, Всеукраїнське товариство “Просвіта”, ВГО “Молодь! Громада! Влада!”, Володимир Бистряков, Петро Мага, Павло Унгурян, Гарник Кочарян, Анна Єрмакович, Людмила Гридковець та ін. (повний список учасників Всеукраїнського круглого столу
Ініціювала проведення заходу Спілка християнських письменників України. Вів засідання Голова Спілки Костянтин Шаповалов. Основними завданнями круглого столу організатори вбачають об'єднання зусиль у напрямку збереження сімейних цінностей в Україні; вироблення чіткого плану щодо співпраці громадських організацій, культурних діячів, працівників ЗМІ на майбутнє для досягнення мети.
У своїх виступах учасники гаряче відстоювали важливість збереження здорової сім’ї. Павло Унгурян, політик, громадський діяч, зазначив що проблематику сім’ї можна умовно розділити на три напрямки: до шлюбу (готовність молодих людей вступати у шлюб, відповідальність і т.д.); проблеми у шлюбі (невміння вирішувати конфліктні ситуації, відповідальне батьківство, насильство), - про це говорить сумна статистика розлучень; і так звані зовнішні загрози (вплив ЛГБТ, підміна сімейного права гендерною політикою, ювенальна юстиція). Говорячи про шляхи вирішення проблем, П. Унгурян зазначив: «Ми маємо об’єднуватися і давати цьому опір. На щорічних Форумах сім’ї ми почали виробляти таку тактику, що маємо діяти в 5-и напрямках: державна сімейна політика, сфера освіти, церква, медіа, співпраця з різними корпоративними культурами».
Петро Мага, відомий актор, режисер, один з телеведучих програми «Шустер LIVE», говорив про те, що для того щоб захистити суспільство від прогресуючої пропаганди гомосексуалізму та інших негативних явищ, ми повинні закладати правильні цінності змалечку. «Моя 8-річна донька задала мені питання: «Тату, хто такі гомосексуалісти?». Я спробував пояснити «європейським» шляхом, мовляв розумієш, це коли дядя любить дядю… Через 5 хвилин вона повернулася зі словами «Тату, так у них же не буде дітей,- значить ми всі помремо». Восьмирічна дитина за 5 хвилин, змогла зробити висновок, який показує всю трагедію ситуації» - говорить П. Мага. «Ми мусимо зробити сімейним цінностям гарну обгортку»,- додав він, посилаючись на те, що сьогодні на екранах ми бачимо здебільшого антиморальні образи і у цьому винне не лише телебачення, а й глядачі, адже, за словами П. Маги, канали надають перевагу тому продукту, який користується найбільшою популярністю серед глядачів.
У доповідях подавалася також медичні свідчення того, що гомосексуалізм є патологією, яка збільшує ризик у носіїв нетрадиційної орієнтації таких захворювань як ВІЛ/СНІД, інфекції шлунково-кишкового тракту, а також різні види психічних розладів: депресії, схильність до самогубства, висока алко- та наркозалежність і т. д. Про це говорив Гарник Кочарян – відомий психотерапевт,доктор медичних наук, професор, академік Російської Академії Природознавства.
Говорилося також про закони, які допоможуть на законодавчому рівні захистити сім’ю, а також про недопущення пропагування в Україні гендерного права, та інших законів, що лише розхитують сімейні основи. Зокрема обговорювалася ювенальна юстиція, у тих формах у яких вона нині діє на Заході. Багато учасників, відзначили, що подібна система призводить до руйнації сім’ї і збільшення соціального сирітства. Ірина Бергсет, координатор міжнародного руху «Русские матери», у своїй доповіді зазначила, що ювенальна юстиція є частиною плану, який націлений на перетворення людства у безконфліктну масу, якою легко керувати. Для цього потрібно лишити дитину трьох речей: сім’ї, нації та релігії. Вона також навела жахаючу статистику, яка говорить про те, що наприклад у Німеччині за допомогою ювенальної юстиції від батьків забирають близько 38500 дітей на рік, у Фінляндії – 18500, у Норвегії – 10000.
У ході круглого столу учасники виступали з доповідями після чого відбувалося активне обговорення. По завершенні обговорень була ухвалена резолюція, у якій учасники засвідчили єдність позиції щодо збереження у нашій державі традиційних сімейних цінностей та християнської моралі у суспільстві в цілому та закликали спільними зусиллями органів державної влади, громадських організацій, церкви, культурних діячів, представників ЗМІ проводити політику поширення моральних сімейних цінностей, вести в Україні широку інформаційно-просвітницьку кампанію щодо небезпечних явищ нав’язування гомосексуальних відносин підліткам і молоді, а також щодо загрози ювенальної юстиції для нашої держави.
Найпопулярніші статті
- Регламент кинофестиваля "Свет"
- Регламент кінофестивалю "Світло"
- Резолюція Круглого столу «Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні»
- У Києві пройшов Всеукраїнський круглий стіл "Збереження традиційних сімейних цінностей в Україні"
- Всеукраїнський круглий стіл підняв питання сімейних цінностей в Україні